Kam reikalingas interjero dizaineris

Turbūt Tau, kaip ir nemažai daliai žmonių Tau iškilo klausimas – kam reikalingas interjero dizaineris.

Ir jei net ir žinai jo svarbą, skaitydamas šį straipsnį nustebsi kiek dar pliusų gauna klientas užsisakęs interjero dizainerio paslaugas.

Interjero dizainerio pasirinkimas – protingas pasirinkimas.

Galbūt Tu visiškai nežinai kaip norėtum įsirengti savo namus, o galbūt Tu LYG ir žinai, bet nežinai nuo ko pradėti ir nori, kad profesionalas padėtų visas tavo idėjas ir norus sudėlioti į vietas ir netgi pateiktų naujų. Čia į pagalbą ateina interjero dizaineris.

Gyvename laikais, kai turėti jaukius, funkcionalius ir mylimus namus gali turėti kone kiekvienas dirbantis žmogus. Kai nusisamdyti interjero dizainerį nebėra prabangos atributas, bet netgi gudrių žmonių pasirinkimas, nes realybėje tai yra puikus pinigų ir laiko taupymas. Tik dėja kolkas tai žino nedidelė dalis Lietuvos gyventojų.

Trumpai ir aiškiai pateiksiu 8 priežastis, „kodėl man yra reikalingos interjero dizainerio paslaugos“. Arba kodėl interjero dizainerio paslaugos yra gudrių žmonių „pirkinys“.

1. Interjero dizainerio paslaugos gali sutaupyti pinigų.

Tai gali nuskambėti keistai, BET nusamdžius dizainerį Tu ne tik išvengsi brangiai kainuojančių klaidų, bet ir pakelsi savo namų vertę. Tai ypač aktualu ne tik jei ketini parduoti ar nuomoti butą, bei ir jei nori gyventi kokybiškoje, ilgaamžiškoje ir darnioje aplinkoje.

blogiausias-namo-interjeras-ir-eksterjeras-12-pav

2. Profesionalus įvertinimas

Interjero dizaineris profesionaliai įvertins Tavo norus ir finansinę situaciją, pagal tai jis sudarys protingą veiksmų planą. Toks planas yra svarbus nustatant kas gali būti perdaryta ar pataisyta ir kas turi būti daroma/perkama naujai.

Tai gali padėti sutaupyti didžiulę pinigų sumą, nes kartais kai kuriuos daiktus verta perdarinėti, o kartais tų daiktų perdarymas gali kainuoti dvigubai daugiau pinigų ir laiko nei nupirkti naują.

Taigi tai ne tik sutaupys pinigų, bet ir pasirinkęs inderjero dizainerį, gausi papildomą ir greičiausiai ne vieną patyrusią galvą ir „geru skoniu pasižyminčias akis“, kurios yra ištreniruoos pastebėti tai, ko klientas gali ir nepamatyti.  ;)

3. Biudžetas ir laiko planavimas

Interjero dizaineris gali padės suskirstyti biudžetą ir  sutaupyti Tau laiko, kadangi jis puikiai žino kur geriausia eiti su tam tikra planuojama pinigų suma. (medžiagos, baldai, aksesuarai). Tai gali sutaupyti Tau begalę laiko ieškant produktų, prekės ženklų ir kainų. Dizaineris gali visuo šitu pasirūpinti už Tave.

4. Pamiršk nesusikalbėjimus su statybininkais

Dizaineris lengvai ras bendrą kalbą tarp architekto, statybininkų ir tavęs, todėl Tau to daryti nebereikės, o Tavo norai bus įgyvendinti, tau dėl to nesirūpinant.

5. Gauk paslaugas ar produktus, kurių šiaip paprastai negautum

Yra dalykų, kurių paprastas žmogus negali gauti pats vienas, kai tai nėra jo sritis (ryšiai, resursai, įvairios prekės).

Turėdamas reikiamą patirtį, interjero dizaineris, gali suderinti ir rasti geriausią variantą pradedant statybininkų paslaugomis, baigiant baldais ir aksesuarais, kurių niekas iš Tavo draugų neturės.

6. „VAU!“ efektas

Dizaineris gali padėti Tau susikurti tokius namus, kuriuos pamatę draugai ar giminaičiai bus apstulbinti.

Interjero dizaineris yra treniruotas mąstyti kitaip ir matyti bendrą vaizdą, ko klientas paprastai negali. Juk savo srities specialistas – yra savo srities specialistas. ;)

7. Namų nuoma/pardavimas

Dizaino specealistas gali pakelti namų kokybę į visiškai kitą lygį, todėl tai tikrai padės padaryti butą trokštamu, kas atsilieps ir jo kainoje.

svetaine

8. Treniruota akis

Dizaineris gali pamatyti kas yra gerai ir kas yra blogai erdvėje. Taip jis gali nuspręsti koks išplanavimas bus pats funkcionaliausias. Nustebsi, kad kartais apie tokius išplavavimo variantus Tu greičiausiai net nebūsi net sapnavęs, o jie bus tokie patogūs, naujoviški ir funkcionalūs!

Purple-Children-Bedrooms-Set

Taigi patirtis rodo, kad nusisamdyti interjero dizainerį yra netgi labai praktiška.

Jeigu daryti kapitalinio remonto dar neketini, atsimink, kad kartais tereikia mažo prisilietimo ir namai gali suspindėti!

O jei jau susimąstei, kad Tau visai praverstų interjero dizainerio paslaugos ar jo konsultacijos – susisiek su mumis ir mes mielai Tau padėsime.

Ir Tau tai gali net nieko nekainuoti, nes pirmą konsultaciją darome nemokamai! ;)

SUSISIEK! ;)

info@ogut.lt

+370 612 42 021

virtuve2

 

 

About O.GuT Design

Uždaryti

Gauti pasiūlymą
Domina mūsų paslaugos bei gaminiai?

Atsiųskite mums užklausą, papasakokite apie savo
idėja ir kartu paversime tai realybe.

Gauti pasiūlymą

VILNIUS

Žukausko g. 4-108

Darbo laikas: I-V 8:00 - 17:00

© 2022 O. GuT Design Studio. Kurkime gražius dalykus kartu

Sprendimas: vDizainas