Metaliniai baldai – patikima, stilinga ir funkcionalu

Šiuolaikiniame interjere vis dažniau sutinkami metaliniai baldai ir dekoro elementai iš metalo. Metalas daugelių vertinamas už jo ilgaamžiškumą, praktiškumą, patvarumą, ekologiškumą, plačias panaudojimo galimybes bei dekoratyvines savybes. Gaminant baldus ir interjero detales iš metalo naudojamos pačios pažangiausios technologijos bei ypatinga metalo apdirbimo technika.

Išskirtiniai žurnaliniai staliukai, originalios sienos instaliacijos, pertvaros, lentynos, stalai, vazos, žaismingi sienos laikrodžiai ir kiti ekskliuzyviniai interjero elementai iš metalo pagyvins Jūsų interjerą, suteiks savitumo ir jaukumo.

Gamyboje naudojamas didelis spektras šiuolaikinių medžiagų: matiniai, šlifuoti, veidrodiniai nerūdijančio plieno paviršiai, aliuminio ir nerūdijančio plieno perforuoti, dekoratyviniai lakštai bei autoriniai rankų darbo dekoratyviniai lakštai.

Derinant metalą su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, su stiklu, medžiu, akmens plokštėmis, panaudojant lenktas metalo juostas, vamzdžius, ar pjaunant užraitus, metaliniai baldai ir dekoro detalės gali būti panaudojami pačio įvairiausio stiliaus interjeruose. Klasikiniam interjerui metalas gali suteikti lengvumo, o moderniame interjere gali dar labiau sustiprinti šiuolaikiškumo įspūdį.