Mona Lisa Apartment

18 kv.m. vieno kambario butas Vilniaus Senamiesčio širdyje
Projektuojamo buto lokacija turėjo lemti interjero solidumą, rimtumą, griežtumą, kadangi jis išsidėstęs prie pat Prezidentūros, tačiau mes kartais laužom standartus. Ir tai būtent šis atvejis!
      Interjeras buvo kūriamas „Sau ir Kietiems“ – interjero studijos įkūrėja Oksanai Gut tapo pati sau užsakovė, kuri turėjo visišką laisvę sukurti kažką įdomaus ir unikalaus užsienio svečiams iš viso pasaulio. Tai investicinis projektas trumpalaikei nuomai – mažas, tačiau labai funkcionalus, 3 lygių butas su cinkeliu. Šiuo cinkeliu tapo Mona Lisa, tačiau ne tame amplua, kuriame mes pripratome ją matyti, o šmaikšti ir pralinksminanti. Truputis šaržo interjerui suteikė ypatingo žavesio.
      Šio interjero kūrimui buvo pasirinkta eklektika, kadangi nuo pat pradžių buvo aišku, kad tarpusavyje susipins keli mėgstamiausi mūsų stiliai. Vyraujantis stilius  – modernus, industrinis su ryškiais klasikos motyvais.
Sunkiausia kuriant šį interjerą buvo surasti patogiausią išplanavimą, kadangi tai labai maža erdvė, kurioje reikėjo sutalpinti svetainės zoną, virtuvę, sanmazgą ir atskirą miegamąjį, kuriam buvo nuspręsta įrengti antresolę ir pagylinti per 1 metrą grindis. Suradę tobuliausią sprendimą sekantys interjero kūrimo etapai pasidarė vienu įkvepimu, nes kai turi kūrybos laisvę gali pilnai atsiskleisti ir parodyti, kad interjeras tai nėra nuobodus ir šabloniškas meno kūrinys.
Gero interjero „ingridientai“
      Nėra vieno „recepto“ pagal kurį galima būtų  „pagaminti“ gerą interjerą visiems ir kiekvienam, jo tiesiog neegzistuoja, nes kiek namų, tiek ir šių namų šeimininkų skonių. Kuriant vientisą interjerą iš paletės madingų tendencijų, spalvų, kombinacijų, niekada nereikia pamiršti, kad jeigu kažkas žavisi pavyzdžiui „klasika“ ir „modernu“, kažkam būtinai nuo jų pasidarys bloga. Kiekvienas žmogus yra UNIKALUS, su savo poreikiais ir užduotimis dizaineriui, todėl Gero interjero svarbiausias ingridientas ir yra UNIKALUMAS – visame kame: unikalus ir tinkamas erdvių išplanavimas, panaudoti medžiagų, faktūrų, spalvų deriniai, sukurta nuotaika, kuri atskleidžia konkretaus užsakovo unikalų charakterį.

About O.GuT Design

Uždaryti

Gauti pasiūlymą
Domina mūsų paslaugos bei gaminiai?

Atsiųskite mums užklausą, papasakokite apie savo
idėja ir kartu paversime tai realybe.

Gauti pasiūlymą

VILNIUS

Žukausko g. 4-108

Darbo laikas: I-V 8:00 - 17:00

© 2022 O. GuT Design Studio. Kurkime gražius dalykus kartu

Sprendimas: vDizainas